Το βράδυ του Σαββάτου, η σπουδαία ηθοποιός του ελληνικού κινηματογράφου βρέθηκε μαζί με τον Μάκη Δελαπόρτα σε γνωστό στέκι της Γλυφάδας που εμφανίζεται η Κωνσταντίνα.
Σε μια από τις σπάνιες νυχτερινές εξόδους της, η μεγάλη ηθοποιός ερμήνευσε μετά από 55 χρόνια το τραγούδι «Έκλαψα χθες» το οποίο είχε ερμηνεύσει στην κινηματογραφική ταινία «Οι θαλάσσιες οι χάντρες»
Η τραγουδοποιός Κωνσταντίνα ανήρτησε το βίντεο στο Instagram, όπου παρουσιάζει τη μεγάλη ηθοποιό εμφανώς χαρούμενη και συγκινημένη, αναγράφοντας την παρακάτω λεζάντα:
«Είχα την τεράστια χαρά και την πολύ μεγάλη συγκίνηση και τιμή να με επισκεφθεί ένας από τους θρύλους του ελληνικού κινηματογράφου, η αξιολάτρευτη και πάντα αεικίνητη Μαίρη Χρονοπούλου μαζί με τον αγαπημένο μου φίλο Μάκη Δελαπόρτα που είναι πάντα στο πλάι μου με μια αμοιβαία αγάπη πολλών χρόνων. Ήταν μία αξέχαστη βραδιά».
![Μαίρη Χρονοπούλου](https://www.lavart.gr/wp-content/uploads/2022/02/inbound8915569298430612335.jpg)
Διαβάστε περισσότερα: