Το απόσπασμα της Κατερίνας Γώγου, “Μου δείχνουν για να μου δείξουν ότι με αγαπούν / Τότε από ένα μακρινό τοπίο με βροχή”, μεταφέρει έναν οδυνηρό προβληματισμό για την πολυπλοκότητα των ανθρώπινων συναισθημάτων και τις αποχρώσεις της έκφρασης της αγάπης. Ο πρώτος στίχος, “Μου δείχνουν για να μου δείξουν ότι μ’ αγαπούν”, υποδηλώνει μια επίδειξη ή … Continue reading Κατερίνα Γώγου: «Μου δείχνουνε για να μου δείξουν πως με αγαπάνε όλο και πιο συχνά … ασκούμε στη σιωπή»
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed